Pobeda košarkaša Mladenovca

Kosarkaš i Mladenovca ostvarili su drugu prvenastvenu pobedu u  1MRL Centar/Grupa 2. Mladenovčani su večeras u  žarkovačkoj Hali sportova savladali  IBC rezultatom 76:72.

Gledajući po četvrtinama, reklo bi se da su prelomne bile prve dve  koj su dobili  Mladenovačani sa 22:16 i 23:21. Domći tim zaigrao je bolje u trećoj u kojoj je Mladenovac  napadački delovao dosta slabije u odnosu na prvo poluvreme jer je  završena sa 14:9 u korist IBC. Završnica je delovala dosta rastrzano sa obe strane.

Mladenovac je u poslednji minut ušao sa deset poena prednosti, tako da je na semaforu pisalo 66:76. Nekoliko brzopletih akcija , loše realizovani napadi i izgubljene lopte nisu dovele do toga da se natočeno u potpunosti prospe , što znači da Mladenovac ima u prvenstvu maksimalan učinak na gostujućem parketu, ali ne i pobedu pred svojim navijačima.

U narednom kolu Mladenovčani dočekuju KK Flash i priželjkuju prvi trijumf na svom parketu.