Podmlađeni sastav Mladenovca remizirao sa Dunavcem: OFK Mladenovac -Dunavac 1:1

Samo dan nakon pobede od 2:1 u pripremnoj utakmici sa zonašem iz Aranđelovca, Mladenovčani su u prepodnevnim satima na Seltersu dočekali tim Dunavca iz Grocke i odigrali nerešeno 1:1.Strelac jedinog pogotka za OFK Mladenovac bio je Nemanja Sokolović početkom drugog poluvremena dok su gosti izjednačili nakon nesmotrenosti mladog golmana Pešića kojem je posle intervencije ispala lopta i završila u golu.

Trener Goran Spasić želeo je da proveri na koga bi iz omladinskog pogona mogao da računa u nastavku sezone tako da je gostima iz Grocke suprotstavio sastav – Pešić, Luković, Milinković, Borikić, Đorđević, Mirić, Kuzmić, Žigerović, Đurđević, Spokolović, Nastasijević. U igru su ušli Stevanović, Stojanović, Petrović i Varagić.

Za devetoplasirani tim Prve beogradske lige nasupili su: A. Ilić, Živadinović, Milošević, Milenković, Vučenović, Jovanović, Ranković, M. Ilić, L. Knežević, Mitić. U drugom poluvremenu šansu su dobili N. Knežević, Marjanović ,Simić i Predić.