Mladenovčani u pripremnoj utakmici savladali OFK Aranđelovac rezultatom 2:1

Posle dva poraza, Mladenovčani su u trećoj kontrolnoj utakmici ostvarili pobedu savladavši na Seltersu ekipu OFK Aranđelovca rezultatom 2:1.

Aranđelovčani kojima sledi teška i neizvesna borba za opstanak u Podunavsko-šumadijskoj zoni, gde se trenutno uoči drugog dela prvenstva nalaze na pretposlednjem petnaestom mestu, bili su odličan „sparing partner“ OFK Mladenovcu koji još uvek ne odustaje od želje da se vrati u republički rang takmičenja.

Dvostruki strelac za domaću ekipu bio je Dušan Tešić koji je mrežu Aranđelovčana zatresao u 3. i 80. minutu, dok je strelac jedinoh pogotka za goste bio Veličković u 18. minutu.

Trener Spasić odličio se za sastav: Pešić, Stevanović, Đorđević, Vukićević, Borikić, Matejić, Varagić, Nastasijević, Petrović, Tešić, Sokolović . Šansu da zaigraju dobili su i Jakovljević, Žigerović, Kuzmić, Kostić, Stojanović , Milinković, Đurđević, Mirić i Luković.

Posle dva poraza i pobede, OFK Mladenovac u nedelju 13. februara nastavlja sa serijom kontrolnih mečeva, a rival će biti Dunavac iz Grocke koji se takmiči u Prvoj beogradskoj ligi. Susret počinje u 11. časova.