Odbojka : Poraz Mladenovčana u Ljigu

I pored dobre igre, osvojenog prvog seta i konkurentnosti tokom celog susreta 13. prvenstvenog kola koji je trajao šesdeset minuta, Mladenovčani nisu uspeli da osvoje bodove na parketu trećeplasiranog tima Prve Lige Srbije.

Na krilima prošlonedeljne ubedljive pobede u duelu Novim Sadom, Mladenovčani su započeli i utakmicu u Ljigu tako da su dobili prvi set rezultatom 25:22, ali je onda domaći tim podigao stepen koncentracije i naredna tri preokrenuo u svoju korist (25:22,25:22 i 25:21).

Ključni deo pobede svakako je broj poena koji je Spartak osvojio na servisu (37) za razliku od Mladenovčana koji su u tom segmentu igre imali manji učinak (34).

U narednom kolu OK Mladenovac će ugostiti „fenjeraša“ Klek Srbijašume i pokušati da se pobedom približi klubovima iz sredine tabele.