Gosti slavili na Seltersu: OFK Mladenovac – Lokomotiva 0:1

Posle Barajeva, ovog proleća bodove sa Seltersa odnela je i Lokomotiva. Mladenovčani su  poraženi istim rezultatom-0:1, ali ono što možda više zabrinjava to je nefikasnost koja preti da se pretvori u hroničnu jer mrežu protivnika nisu zatresli na prethodne tri utakmice.

Pre početka susreta, minutom ćutanja odata je pošta danas sahranjenom  Saši Stojkoviću, prijatelju kluba i čoveku koji je prethodnih sezona vozio sve selekcije najstarijeg mladenovačkog fudbalskog ligaša.

Mladenovčani su odavno uplovili bodovno u mirnu luku, tako da poraz može samo poslužiti da se iz njega izvuku pouke uoči predstojećih prvenstvenih mečeva.

Stadion : Selters. Gledalaca 100. Sudija: Miloš Pavlović (Lazarevac). Strelac: Radosavljević u 65. minutu. Žuti kartoni: Đorđević, Krstić i Matejić (Ofk Mladenovac), a Stojić, Bajić, Vasović i Aleksovski (lokomotiva).

OFK MLADENOVAC: Pešić, Stevanović, Đorđević, Životić, Rajković (od 73. Miletić) , Obradović (od 60. Maksimovski) , Planić (od 83. Kuzmić), Krstić, Stojanović (od 60. Janković), Milić (od 83. Ivankoviić), Matejić.

LOKOMOTIVA: Stojić, Petrović, Stojanović, Perduv, Cvetković, Bajić, Radosavljević (od 88. Gogić), Đurović (od 90. Dimitrijević) , Prelić, Vasović, Bulat (od 63. Živković).

Danas je odigran još jedan susret 22. kola. Utakmica u Šopiću  između  tećeplasiranog Šušnjara i lidera PKB-a završena je bez pobednika 1:1.