Crvena zvezda MML -OFK Mladenovac 1:0 (1:0)

Bodovi su ostali u Malom Mokrom Lugu. Iako su priželjkivali da u duelu sa Crvenom zvezdom mogu do punog plena, Mladenovčani nisu stigli ni do „mršavog boda“.

Slučaj je hteo da pobednik bude odlučen već u prvom minutu susreta kad je odlično prodro Mitić, pogodio u srcu šesnaesterca u glavu Jovića kojem nije bilo teško da zatrese nebranjeni deo mreže golmana Marića.

Domaći tim imao je terensku inicijativu u većem delu susreta, propustio je i nekoliko izglednih prilika dok Mladenovčani mogu biti i ljuti na sudiju Martina Radojevića koji u poslednjem minutu utakmice nije pokazao na najstrožu kaznu iako je Tefilović više nego očigledno nesmotreno intervenisao tako što je sapleo Tešića.

Igralište u Malom Mokrom Lugu. Gledalaca 200. Sudija:Martin Radivojević. Strelac : Jović u prvom minutu. Žuti kartoni: Adamović, Mašić, Novaković, Mitić i Anđelković (Crvena zvezda) Borikić, Rajković, Tešić (OFK Mladenovac).

CRVENA ZVEZDA MML: Nikolić, Adamović, Mašić, Novaković, Anđelković, Teofilović, Mitić(od 89.Terzioski) Popović(od 74.Burovac), Ivić (od 90.Jovanović) Mutavdžić, Jović.

OFK MLADENOVAC: Marić, Stevanović, Blagojević (od 62. Đorđević), Borikić (od 65. Nastasijević), Rajković, Maksimovski (od 62.Janković), Tešić, Krstić, (od 62.Sokolović), Stojanović, Milić, Matejić.

U 11,kolu postignuti su sledeći rezultati: GSP Pole Dorćol-Šušnjar 2:0, Leštane-PKB 0:1, Lokomotiva -Hajduk 2:2, Barajevo -Žarkovo 1:1, Napredak -Boleč 6:1, Sremčica -Komgrap 2:2, Kosmaj -Zuce 2019 1:3.

U vođstvu je PKB sa 25 bodova, dok OFK Mladenovac zauzima šesto mesto sa 18 bodova.