Vrčin sačuvao tron u Velikoj Krsni : V. Krsna – Vrčin 0:3 (0:0)

Nervozna i uzbudljiva utakmica u „dolini šešira“ zasluženo je pripala gostima, koji su pokazali da su ozbiljni kandidati za plasman u Beogradsku zonsku ligu. Silovito su krenuli Vrčinci i već na početku borbenog susreta stvorili priliku za vođstvo. N. Stanković je odlično centrirao sa leve strane terena i pred golom rivala pronašao N.Кovačevića, koji nije iz povoljne pozicije uspeo da savlada Markovića. Posle pola sata, domaćin je imao zrelu šansu kada je iskusni Pantić pronašao u petercu protivnika Mitrovića. Usledio je skok i udarac glavom, ali je lopta preletela iznad prečke. Uoči odlaska na odmor, N.Кovačević je lepo prošao uz desnu aut liniju i oštro šutirao u suprotan ugao, lopta je prohujala kraj stative.
Pedeset i osmi minut bio je tragičan za domaće fudbalere. Lopta je posle centaršuta doletela visoko pred gol Velike Кrsne. Đorđe Đorđević je u najboljoj nameri želeo da otkloni opasnost, ali je glavom smestio loptu u sopstvenu mrežu. Momci u zeleno-belim dresovima brzo su sredili redove i sve karte bacili u napad ne bi li poravnali rezultat. Pantić je jako šutirao iz daljine, P.Кovačević je bio na mestu. Arsić je tukao pored gola, trener ga je odmah zamenio.
Sudija Aćimović je dosudio slobodan udarac za goste u 76. minutu, Nikola Veljović je udarcem kao iz topa sa oko 25 metara postigao evro gol za 0:2. Potom je igrače oba tima zahvatila nervoza, stvorila se gužva, strasti su se smirile tek posle deset minuta prekida. Tri minuta pre kraja meča, ubedljivo najzapaženiji na zelenom pravougaoniku, Dejan Janković, prošetao se kroz zgusnutu odbranu domaćina i preciznim šutem postavio konačan ishod.

VELIKA KRSNA – VRČIN 0:3 (0:0)

Teren u Velikoj Кrsni. Gledalaca: 200. Sudija: Denis Aćimović (Beograd). Strelci: Đ.Đorđević u 58 (autogol), Veljović u 76. i Janković u 87. minutu. Žuti kartoni: Mitrović, Pantić, Novaković, M.Đorđević, Nikolić (Velika Кrsna), Đurović, Branković, Кovačević, Mančić (Vrčin).

VELIКA КRSNA: Marković, Novaković, Mladen Milivojević, Lejić, Nikolić, Đ.Đorđević, Arsić (Gajić), Mitrović, Milan Milivojević, M.Đorđević, Pantić.

VRČIN: P. Кovačević, Đurović, Đorić, Janković, Veljović, Кrantić (A.Stanković), N.Кovačević (Кuzmanović), Кnežević, N.Stanković, Paunović (Mančić),Branković.

U današnjem 25. kolu  Prve beogradske lige grupa „C“ postignuti su rezultati: Šumadija – Zaklopača 4:1, Rabrovac – Vinča 2:6, Pudarci – Dunavac 0:7, Hajduk – SUVF Mali Požarevac 2:3

Trenutno uoči poslednjeg kola Vinča i Vrčin dele prvo mesto sa 53 boda dok se na trećem mestu nalazi  Dunavac sa 44. Kad je reč o mladenovačkim predstavnicima, V. Krsna je četvrta sa 43 boda, Jagnjilci zauzimaju peto mesto sa 39, Rabrovac je sedmi sa 23, a rajkovački Omldinac je jedanaesti sa 19 bodova.