Vanredno kolo prijalo Mladenovčanima: OFK Mladenovac -Napredak (M) 2:0

Mladenovčani su uspeli u kratkom vremenskom razmaku da ostvare dve prvenstvene pobede i tako nagoveste možda lepše dane posebno u predstojećem takmičarskom ciklusu.

Posle subotnjeg trijumfa u Ralji (4:0) danas su „žrtve“ podmlađenog tima Mladenovca bili gosti iz Medoševca koji su savladani rezultatom 2:0 golovima Borikića i Planića.

Vanredno kolo obeležio je i derbi susret vodećeg dvojca u Padinskoj Skeli gde je domaći PKB savladao GSP Polet Dorćol rezultatom 1:0. Jedini gol za „mlekadžije “ postigao je Jovičin još u 3. minutu susreta. Gosti su od 45. minuta imali igrača manje zbog isključenja Rebića.

Kada je u pitanju vh tabele, PKB sada ima četiri boda više od „gaučosa“ kojima se približio trećeplasirani Šušnjar koji zaostaje samo tri boda. Mladenovčani su usamljeni na petom mestu sa 45 bodova, pet više od šestoplasiranog Barajeva.

OFK MLADENOVAC – NAPREDAK (M) 2:0

Stadiona : Selters . Gledalaca: 100. Sudija: Damir Sulejmanović. Strelci: Borikić u 29. i Planić u 66. minutu. Žuti kartoni: Životić, Planić, Maksimovski, Životić, Kuzmić (OFK Mladenovac) , a Marinković (Napredak).

OFK MLADENOVAC: Marić, Stevanović, Đorđević (od 46. Miletić), Životić, Borikić, Ivanković (od 46. Milić) , Planić (od 86.Kuzmić), Krstić, Stojanović, Maksimovski, Matejić (od 88. V. Stanojević) .

NAPREDAK (MEDOŠEVAC): Jevtić, Mitrović, Milinković, B. Marinković , Matić, Đurđević, Terzić, Stojković (od 67. A.Marinković) , Stojanović, Jovanović (od 54. Milić), Mitrović.