Uspešna provera Mladenovčana: OFK Mladenovac -Sloga 1945 Veliko Selo 5:1

Dva dana uoči žrebanja za predstojeću takmičarsku sezonu i nepunih mesec dana pre početka prvenstvenih duela u Zonskoj ligi Beograda, Mladenovčani su odigrali kontrolni meč koji bi mogao poslužiti kao dobar putokaz u smeru ka višem steprenu takmičanja, što i jeste cilj tima sa Seltersa.

Mladenovčani su na svom terenu savladali Slogu 1945 iz Velikog Sela rezultatom 5:1. Tim koji se takmiči u Braničevskoj okružnoj ligi  uspevao je da parira u prvom delu susreta kad je i došao u vođstvo, ali su nakon primljenog gola u 10. minutu susreta izabranici trenera Siniše Jankovića (na slici) zaigrali konkretnije što je rezultiralo preokretom i ubedljivom pobedom.

Strelci za OFK Mladenovac bili su Stojanović u 35, Stevanović u 37, Maksimovski u 49 i 55, Matejić u 67. Minutu dok je gol za ekipu iz mesta nadomak Petrovca na Mlavi postigao Simeunović u 10.minutu.

Mladenovčani su utakmicu počeli u sastavu : Brkić, Stevanović, Miletić, Cvetković, Rajković, Matejić, Stojanović,  Nikolić, Đorđević,  Milovanović ,  Maksimovski . U drugom poluvremenu u igru su ušli Pešić, Ivanković, Bajić i Kuzmić.

Boje gostiju branili su: Srećković, Milenković , Popović, Vukićević, Popović, Andrejić, Đorđević, Bogdanović, Josić, Bošnjaković, Simeunović, igrao je još Kostić.