Poraz Mladenovčana: Sremčica -OFK Mladenovac 2:1

Posle dva vezana prvenstvena trijumfa, Mladenovčani su se u 25. kolu Zonske lige  “sapleli” u Sremčici. Ekipa koja se grčevito bori za opstanak osvojila je bodove zahvaljujući golovima Kuča u 9. i Štulića u 52.minutu iz jedanaesterca . Strlac gola za Mladenovac bio je kapiten Darko Matejić u 46. minutu

Mladenovčani se nalaze na sedmom mestu sa 41. bodom dok je Sremčica još uvek u opasnoj zoni, na četrnaestom mestu sa 21. bodom koliko ima i pretposlednji Boleč.

Igralište u Sremčici. Gledalaca: 100. Sudija: aleksandar Atanasov (Beograd). Strelci: Kuč u 9. I Štulić u 52. minutu  za Sremčicu, a Matejić u 46.minutu za OFK Mladenovac. Žuti kartoni: Ćulibrk i Stanojević (Sremčica) a Đorđević, Životić i Milić (Ofk Mladenovac )

SREMČICA: Jovanović, Subašić, Ćulibrk (od 78. Radisavljević ), Jeftić, Petković, Prečanica, Đerić, Vurdelja, Kuč (od 84. Stanojević), Štulić (od 69. Trajković) , Milinković (od 69.Stanković) .

OFK MLADENOVAC: Marić, Stevanović (od 59. Kuzmić), Đorđević (od 63. Miletić), Životić (od 63. V. Stanojević), Borikić, Ivanković (od 59. M. Stanojević) , Planić (od 59. Milić) , Krstić, Stojanović, Maksimovski, Matejić.

U 25 kolu postiniti su i sledeći rezultati: GSP Polet Dorćol- Žarkovo 4:0, Leštane –Hajduk 0:3, Lokomotiva –Zuce 2019 0:1, Barajevo –PKB 0:2, Napredak –Komgrap 4:2, Kosmaj –Boleč 1:2, Crvena zvezda (MML) –Šušnjar 0:1.

U vođstvu je PKB sa 62 boda, prati ga GSP Polet Dorćol sa 58 i Šušnjar sa 55 bodova.