Poraz Mladenovčana nakon produžetka: KK Mladenovac -KK Lazarevac Paragon 96:100 (video)

Triler završnica utakmice 13. kola Prve RL Centar 2 između Mladenovca i Lazarevca Paragon pripala je gostujućem timu. Po četvrtinama 22:23, 19:26, 16:20, 30:18 i produžetak 9:13.

Posle svega viđenog može se konstatovati da je bodove osvojio u završnici skoncentriasaniji tim i koji je većim delom susreta imao prednost koja se istopila u trećoj četvrtini. Mladenovčani su ipak u četvrtoj pre svega zahvaljujući dobrom šutu za tri poena uspeli da stignu do izjednačenja, zaprete i prednost okrenu u svoju stranu, ali ipak u produžetku osvetila su se tri promašena slobodna bacanja i slabije zatvaranje reketa u koji su Lazarevčani olako ulazili i poentirali.

Mladenovčani bez obzira na ishod ovog duela uspeli su da  tri kola pre kraja prvenstva obezbede mesto u plej ofu u borbi za viši rang.