Poraz Mladenovčana: Crvena zvezda (MML)-OFK Mladenovac 1:0

U pretposlednjem kolu Beogradske zone, Mladenovčani  su u utakmici koja za njih nije imala poseban takmičarski značaj poraženi u Malom Mokrom Lugu od Crvene zvezde rezultatom 1:0.

Domaći tim do pobedonosnog pogotka sugao je u 34. minutu kad je napadač tima iz beogradskog predgrađa, Milan Prelić savladao golmana Đorđevića.

Uoči poslednjeg prvenstvenog kola kad na Seltersu dočekuju BSK 1925 iz Batajnice koji se seli u niži rang takmičenja, Mladenovčani se nalaze na osmom mestu sa 40 bodova i u narednoj sezoni takmičiće se u Zonskoj ligi Beograda.

Pretposlednje kolo obeležio je derbi susret u Sremčici gde je Sinđelić rezultatom 2:0 savladao istoimenog domaćina i uz Torlak napravio iskorak ka republičkom rangu takmičenja.

U 29. kolu postignuti su sledeći rezultati:  Napredak –PKB 3:5, Lokomotiva-Zuce 1:2, Torlak –Poštar Zvezdara 4:1, Crvena zvezda (MML)- OFK Mladenovac 1:0, Vinča- GSP Polet Dorćol 3:4, BSK –Komgrap 0:2, Sremčica-Sinđelić 0:2, Zvezda Konatice- Kosmaj 2:1 2:1.

Crvena zvezda (MML) -OFK Mladenovac 1:0 (1:0)

Stadion Crvene zvezde MML. Sudija: Marko Lazarević. Pomoćnici: Vladimir Grujović i Jovan Gavranić. Strelac .Prelić u 34.minutu.Žuti kartoni: Radisavljević (C.zvezda) i Borikić (OFK Mladenovac).

CRVENA ZVEZDA (MML): Nikolić, Pajović, Radisavljević, Teofilović, Popadić, Novković, Milić (od 90.Jovanović), Ljubević, Prelić (od 79. Stamenković), Adamović, Mitić (od 62. Ivković).

OFK MLADENOVAC: Đorđević, Stevnović, Kuzmić (od 69.Milinković), Vukićević, Borikić, jevtić, Tešić, Varagić, Krstić(od 85.Milić), Nadstasijević (od 56.Kostić), Matejić.