Poraz Mladenovčana: FK Barajevo-OFK Mladenovac 2:0 (1:0)

Mladenovčani su doživeli drugi poraz u okviru ovogodišnjeg prvenstva Zonske lige Beograda.

Klub sa Seltersa u 5.kolu poražen je u Barajevu od istoimenog ligaša rezultatom 2:0.

Domaćin je od početka susreta imao terensku inicijativu koju je krunisao vođstvom u drugom minutu nadoknade prvog dela susreta kad je preciznim udarcem sa sedamnaaest metara Gogić pogodio desni donji ugao golmana Marića.

U drugom poluvremenu Mladenovčani su zaigrali nešto agilnije, pretili udarcima sa distance preko Stojanovića, međutim golman Barajeva je u dva navrata krajnjim naporom intervenisao i sačuvao mreži-

Barajevci su do pobede stigli u 87 minutu kad je Lutovac odlično prodro po levoj strani pronašao u srcu šesnaesterca Nikolića kojem nije bilo teško da savlada Marića iz neposredne blizine.

Novajlija u ligi, tim Barajeva prenoćiće u subotu na čelnoj poziciji sa 13 bodova dok su Mladenovčani  trenutno sedmi sa četiri boda manje.

U subotu odigrani su još dve utakmice: Leštane –Crvena zvezda (MML) 2:0 i Lokomotiva –Sremčica 0:0.