Mladenovačke atletske nade zapažene na   mitingu u Sremskoj Mitrovici

Mladenovačke atletske nade zapažene na mitingu u Sremskoj Mitrovici

Na Međunarodnom atletskom mitingu održanom u Sremskoj Mitrovici, koji se smatra najjačim u Srbiji za mlađe kategorije, izuzetno zapažen rezultat ostvarili su takmičar Atletskog kluba Mladenovac.

Mladenovčani su nastavili kontinuitet osvajanja medalja jer se njih deset u nedelju popelo na postolje.

U konkurenciji atletskih škola osvojeno je je pet medalja. Milorad Jević i Luka Jović osvojili su zlato, odnosno srebro kao i Ružica Jević kojoj je pripala srebrna medalja.Mladenovački pioniri iako nisu najzadovoljniji vremenom koje su istrčali i nadaju se bržem uspostavljanju uslova za sprovođenje trenažnog procesa , osvojili su pet medalja. Dušanu Mihailović zlato na 800 metara,  Milica  Jovanović na 200 metara i Maša Milojkić na 1500 metara osvojile su srebro , a Lana Spasojević i Nina Aleksić bronzu na 800 metara.