Fudbal: Poraz OFK Mladenovca

Priželjkivali su Mladenovčani da će se sa gostovanja Komgrapu vratiti neporaženi što bi značilo i hvatanja priključka za vodećim timovima, ali njihova nadanja su se razletela kao sapunski mehuri već u 15. minutu susreta kad je napadač lidera prvenstva, Stupar kaznio smušenost odbrane tima sa Seltersa i postigao jedini, ali i pobedonosni pogodak.

Komgrap se današnjom pobedom učvrstio na čelnoj poziciji sa 23 boda, tri više od Umke i Ravne Gore Barajevo koje dele tabelarni stepenik niže i mesto koje na kraju prvenstva vodi u srpskoligaško društvo.

Mladenovčani su trenutno na osmom mestu sa šesnaest bodova i još uvek traže svoju šansu u pokušaju da se priključe klubovima iz gornjeg dela tabele.

KOMGRAP –OFK MLADENOVAC 1:0 (1:0)

Stadion Komgrapa. Gledalaca : 100. Sudija: Božidar Čolović (Beograd). Strelac: Stupar u 15.minutu. Žuti kartoni: Daković, Bulat, Stolić, Jeremić, Mladenović (Komgrap), Marković, Kostić, Nikolić (OFK Mladenovac).

KOMGRAP: Milivojević,  Antić (od 55. Mladenović),  Stevanović,  Igrutinović, Daković, Kneževič, Bulat (od 55. Vujović), Narančić (od 55. Stojković), Stupar( od 69 Jeremić) , Stolić, Janković (od 78 Davidović).

OFK MLADENOVAC: Stoisavljević, Stevanović, Marković (od 72. Ivanković) , Rajković, Planić (od 46. Maksimovski), Đorđević, Kostić, Krstić (od 46. Stojanović) , Milovanović, Matejić, Janković( od 46. Nikolić).

Rezultati 11. Kola: BSK –Zuce 2019 1:3, Hajduk –Umka 0:1, KFK Ravna Gora Barajevo- Crvena Zvezda MML 1:0, Balkan Mirijevo –Napredak 2:2, Komgrap –OFK Mladenovac 1:0, FK Kaluđerica –BSK 1926 0:4, Boleč –Šušnjar 1977 0:2, OFK Budućnost -Žarkovo 1:1.