Pobeda rukometaša Mladenovca: RK Mladenovac – RK BASK SOKO 28:25

Posle tri poraza u nizu, došao je trenutak radosti u redovima mladenovačkih rukometaša. Mladenovčani su konačno  zablistali i u 4. kolu Prve lige Beograda savladali BASK SOKO rezultatom 28:25.

Izabranici trenera Bojana Maksovića od samog početka susreta zaigrali su organizovano što je donelo materijalizaciju, tako da se na odmor otišlo rezultatom 13:10. U drugom poluvremenu, Mladenovčani su „dodali gas“ i imali vođstvo od 19:13.

Nije BASK Soko uspeo da se se rezultatski vrati u igru iako se približavo, jer su Mladenovčani smireno ušli u završnicu da bi nakon šesdeset minuta igre na semaforu stajalo 28:25.

Najjefiksaniji u redovima RK Mladenovac bio je Mateja Pavić sa deset postignutih pogodaka.