Dominacija mladenovačkih rvača

Proteklog vikenda u organizaciji Rvačkog kluba”Ljubomir Ivanović Gedža”, Rvačkog saveza Srbije i Beograda održano je Prvenstvo Beograda u rvanju grčko-rimskim stilom za pionire U13, kadete U17 i seniorski uzrast .

Domaći  klub  je nastupio sa 35 takmičara i osvojio 25 medalja. Mladenovčani su se okitili sa  7 zlatnih, 12 srebrnih, 6 bronzanih medalja,  dok je pet takmičara osvojilo peto mesto

Na turniru je učešće uzelo  136 takmičara iz 11 klubova. U ekipnoj konkurenciji mladenovački pioniri U13 su zauzeli treće mesto, pionirke četvrto, kadeti su bili treći, dok su seniori ubedljivo osvojili prvo mesto ispred drugoplasiranog beogradskog Partizana i trerećeplasirane mesto Crvena zvezde. Zapažen uspeh postigla je i ženska selekcija RK “Ljubomir Ivanović Gedza” koja jeosvojila treće mesto..